23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Prezentarea produsului
Număr parc: 23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 23-CBSF-2.5X3.5X0.5--23S154--CIR
Foi de date: 23-CBSF-2.5X3.5X0.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Număr parc 23-CBSF-2.5X3.5X0.5 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 23-CBSF-2.5X3.5X0.5--23S154--CIR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4097 pcs Fișa cu date 23-CBSF-2.5X3.5X0.5.pdf
Lățime - În general 2.500" (63.50mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 3.500" (88.90mm)
Înălțime - În general 0.500" (12.70mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole