23-CBSF-2.25X6.0X0.25
Prezentarea produsului
Număr parc: 23-CBSF-2.25X6.0X0.25
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 23-CBSF-2.25X6.0X0.25--23S148--C
Foi de date: 23-CBSF-2.25X6.0X0.25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 23-CBSF-2.25X6.0X0.25
Număr parc 23-CBSF-2.25X6.0X0.25 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 23-CBSF-2.25X6.0X0.25--23S148--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7353 pcs Fișa cu date 23-CBSF-2.25X6.0X0.25.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 6.000" (152.40mm)
Înălțime - În general 0.250" (6.35mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole