23-CBSF-2.25X3.25X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 23-CBSF-2.25X3.25X0.25
Producator / Marca: Leader Tech Inc.
Descrierea produsului 23-CBSF-2.25X3.25X0.25--23S60--C
Foi de date: 23-CBSF-2.25X3.25X0.25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 23-CBSF-2.25X3.25X0.25
Număr parc 23-CBSF-2.25X3.25X0.25 Producător Leader Tech Inc.
Descriere 23-CBSF-2.25X3.25X0.25--23S60--C Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5605 pcs Fișa cu date 23-CBSF-2.25X3.25X0.25.pdf
Lățime - În general 2.250" (57.15mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serie 20-CBS
Tipul de montare Through Hole Lungime - În general 3.250" (82.55mm)
Înălțime - În general 0.250" (6.35mm) descriere detaliata RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole