PHG.1B.308.CLLD42
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.1B.308.CLLD42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.1B.308.CLLD42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.1B.308.CLLD42
Număr parc PHG.1B.308.CLLD42 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6779 pcs Fișa cu date PHG.1B.308.CLLD42.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome