PHG.1B.307.CYMD72
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.1B.307.CYMD72
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.1B.307.CYMD72.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.1B.307.CYMD72
Număr parc PHG.1B.307.CYMD72 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4766 pcs Fișa cu date PHG.1B.307.CYMD72.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)