PHG.1B.307.CYPD62Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.1B.307.CYPD62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN INLINE RCPT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile PHG.1B.307.CYPD62Z
Număr parc PHG.1B.307.CYPD62Z Producător LEMO
Descriere CONN INLINE RCPT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4202 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome