FGA.2B.310.CLAM42
Prezentarea produsului
Număr parc: FGA.2B.310.CLAM42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: FGA.2B.310.CLAM42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGA.2B.310.CLAM42
Număr parc FGA.2B.310.CLAM42 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6209 pcs Fișa cu date FGA.2B.310.CLAM42.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.157" (3.10mm ~ 4.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome