FGA.2B.310.CLAD72
Prezentarea produsului
Număr parc: FGA.2B.310.CLAD72
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: FGA.2B.310.CLAD72.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGA.2B.310.CLAD72
Număr parc FGA.2B.310.CLAD72 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4438 pcs Fișa cu date FGA.2B.310.CLAD72.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGA.2B.310.CLAD72Z
FGA.2B.310.CLAD72Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP