FGA.2B.312.CLAD52Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGA.2B.312.CLAD52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Foi de date: FGA.2B.312.CLAD52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGA.2B.312.CLAD52Z
Număr parc FGA.2B.312.CLAD52Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4643 pcs Fișa cu date FGA.2B.312.CLAD52Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 12
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome