SFBMT5000100ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMT5000100ZC0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFBMT5000100ZC0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Foi de date: SFBMT5000100ZC0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFBMT5000100ZC0
Număr parc SFBMT5000100ZC0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6814 pcs Fișa cu date SFBMT5000100ZC0.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă -20%, +80%
Dimensiune de filet M5x0.8 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serie SFBM
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 10pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 10pF