SFBMT1000223MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMT1000223MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFBMT1000223MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Foi de date: SFBMT1000223MX0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFBMT1000223MX0
Număr parc SFBMT1000223MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6145 pcs Fișa cu date SFBMT1000223MX0.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M5x0.8 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serie SFBM
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.022µF