SFBMT2000153MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMT2000153MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFBMT2000153MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Foi de date: SFBMT2000153MX0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFBMT2000153MX0
Număr parc SFBMT2000153MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6129 pcs Fișa cu date SFBMT2000153MX0.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M5x0.8 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serie SFBM
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.015µF