T491B156K010AS
KEMETKEMET
T491B156K010AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491B156K010AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 15UF 10V 10% 1411
Foi de date: T491B156K010AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T491B156K010AS
Număr parc T491B156K010AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 15UF 10V 10% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4572 pcs Fișa cu date T491B156K010AS.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T491 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 399-1570-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.8 Ohm descriere detaliata 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm
capacitanță 15µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491B156K010AT7280
T491B156K010AT7280
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 15.0UF 10.0V
In stoc: 817433 pcs
Descarca: T491B156K010AT7280.pdf
RFQ
T491B156K010AS-F
T491B156K010AS-F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP TANT 15UF 10V 1411