T491B156K010AT
KEMETKEMET
T491B156K010AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491B156K010AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 15UF 10V 10% 1411
Foi de date: T491B156K010AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491B156K010AT
Număr parc T491B156K010AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 15UF 10V 10% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 201869 pcs Fișa cu date T491B156K010AT.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T491 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 399-3712-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.5 Ohm descriere detaliata 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm
capacitanță 15µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491B156K010ATAUTO
T491B156K010ATAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 15.0UF 10.0V
In stoc: 683176 pcs
Descarca: T491B156K010ATAUTO.pdf
RFQ
T491B156K010AH
T491B156K010AH
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 15UF 10V 10% 1411
In stoc: 399641 pcs
Descarca: T491B156K010AH.pdf
RFQ
T491B156K010AT4539
T491B156K010AT4539