T491B156K004AT
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491B156K004AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 15.0UF 4.0V
Foi de date: T491B156K004AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491B156K004AT
Număr parc T491B156K004AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 15.0UF 4.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 757539 pcs Fișa cu date T491B156K004AT.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.5 Ohm descriere detaliata 15µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
capacitanță 15µF