T350H226K025AS
KEMETKEMET
T350H226K025AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T350H226K025AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 25V 10% RADIAL
Foi de date: T350H226K025AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T350H226K025AS
Număr parc T350H226K025AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 22UF 25V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 26045 pcs Fișa cu date T350H226K025AS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia (7.60mm)
Serie T350, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-1420
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului H
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.5 Ohm descriere detaliata 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 1.5 Ohm
capacitanță 22µF