T350H107K006AS
KEMETKEMET
T350H107K006AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T350H107K006AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL
Foi de date: T350H107K006AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T350H107K006AS
Număr parc T350H107K006AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 57765 pcs Fișa cu date T350H107K006AS.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia (7.60mm)
Serie T350, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-1385
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului H
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.6 Ohm descriere detaliata 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 1.6 Ohm
capacitanță 100µF