T350G686K006AT
KEMETKEMET
T350G686K006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T350G686K006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL
Foi de date: T350G686K006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T350G686K006AT
Număr parc T350G686K006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56984 pcs Fișa cu date T350G686K006AT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 6.3V
Tip Conformal Coated Toleranţă 68µF
Suprafața de montare a terenului 0.100" (2.54mm) Pachetul dispozitivului furnizor G
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie T350, UltraDip II
Starea RoHS Bulk Polarizare Radial
Alte nume 399-3582 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului T350G686K006AT Durată de viață @ Temp. 1.8 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm) Caracteristici General Purpose
Descriere extinsă 68µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 1.8 Ohm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL Aplicații -