T322A155K020AS
KEMETKEMET
T322A155K020AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322A155K020AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 1.5UF 20V 10% AXIAL
Foi de date: T322A155K020AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T322A155K020AS
Număr parc T322A155K020AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 1.5UF 20V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 67612 pcs Fișa cu date T322A155K020AS.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-1493
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
ESR (rezistență în serie echivalentă) 9 Ohm descriere detaliata 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 9 Ohm
capacitanță 1.5µF