T322A225K010AS
KEMETKEMET
T322A225K010AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322A225K010AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 2.2UF 10V 10% AXIAL
Foi de date: T322A225K010AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
285 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T322A225K010AS
Număr parc T322A225K010AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 2.2UF 10V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 116944 pcs Fișa cu date T322A225K010AS.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-1465
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 13 Ohm descriere detaliata 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 13 Ohm
capacitanță 2.2µF