T322A154K035AS
KEMETKEMET
T322A154K035AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322A154K035AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 0.15UF 35V 10% AXIAL
Foi de date: T322A154K035AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T322A154K035AS
Număr parc T322A154K035AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 0.15UF 35V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 66674 pcs Fișa cu date T322A154K035AS.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-1518
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
ESR (rezistență în serie echivalentă) 21 Ohm descriere detaliata 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 21 Ohm
capacitanță 0.15µF