A759MS685M2EAAE482
KEMETKEMET
A759MS685M2EAAE482 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A759MS685M2EAAE482
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 250V T/H
Foi de date: A759MS685M2EAAE482.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A759MS685M2EAAE482
Număr parc A759MS685M2EAAE482 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 250V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40776 pcs Fișa cu date A759MS685M2EAAE482.pdf
Tensiune - evaluat 250V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie A759
Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 780mA @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 399-14162
A759MS685M2EAAE482-ND
EA759MS685M2EAA
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 482 mOhm
descriere detaliata 6.8µF 250V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 482 mOhm 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 6.8µF