A759MS226M2AAAE045
KEMETKEMET
A759MS226M2AAAE045 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A759MS226M2AAAE045
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V T/H
Foi de date: A759MS226M2AAAE045.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A759MS226M2AAAE045
Număr parc A759MS226M2AAAE045 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52482 pcs Fișa cu date A759MS226M2AAAE045.pdf
Tensiune - evaluat 100V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie A759
Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 399-16572
A759MS226M2AAAE045-ND
EA759MS226M2AAA
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 45 mOhm
descriere detaliata 22µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 45 mOhm 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 22µF