| Număr parc | A759MS156M2CAAE094 | Producător | KEMET |
|---|---|---|---|
| Descriere | CAP ALUM POLY 15UF 20% 160V T/H | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 50479 pcs | Fișa cu date | A759MS156M2CAAE094.pdf |
| Tensiune - evaluat | 160V | Tip | Polymer |
| Toleranţă | ±20% | Suprafața de montare a terenului | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.394" Dia (10.00mm) | Serie | A759 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 79mA @ 120Hz | Ripple Current @ High Frequency | 1.58A @ 100kHz |
| Evaluări | - | ambalare | Bulk |
| Pachet / Caz | Radial, Can | Alte nume | 399-14160 A759MS156M2CAAE094-ND EA759MS156M2CAA |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C | Tipul de montare | Through Hole |
| Spațiul de plumb | 0.197" (5.00mm) | Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.512" (13.00mm) | ESR (rezistență în serie echivalentă) | 94 mOhm |
| descriere detaliata | 15µF 160V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 94 mOhm 2000 Hrs @ 125°C | capacitanță | 15µF |