72V2113L7-5PFI
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V2113L7-5PFI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SUPERSYNCII 80TQFP
Foi de date: 72V2113L7-5PFI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V2113L7-5PFI
Număr parc 72V2113L7-5PFI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6351 pcs Fișa cu date 72V2113L7-5PFI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes Pachet / Caz 80-LQFP
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 133.3MHz Curent - aprovizionare (Max) 35mA