72V211L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V211L10PFG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 512X9 10NS 32-TQFP
Foi de date: 1.72V211L10PFG8.pdf2.72V211L10PFG8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V211L10PFG8
Număr parc 72V211L10PFG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 9457 pcs Fișa cu date 1.72V211L10PFG8.pdf2.72V211L10PFG8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 32-TQFP (7x7)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 32-LQFP Alte nume IDT72V211L10PFG8
IDT72V211L10PFG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 4.5K (512 x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 20mA