72V2113L7-5PF8
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V2113L7-5PF8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 80TQFP
Foi de date: 1.72V2113L7-5PF8.pdf2.72V2113L7-5PF8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V2113L7-5PF8
Număr parc 72V2113L7-5PF8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3191 pcs Fișa cu date 1.72V2113L7-5PF8.pdf2.72V2113L7-5PF8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 80-LQFP Alte nume IDT72V2113L7-5PF8
IDT72V2113L7-5PF8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 133.3MHz Curent - aprovizionare (Max) 35mA