V150LT20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT20A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150LT20A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V150LT20A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150LT20A
Număr parc V150LT20A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4707 pcs Fișa cu date V150LT20A.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 80J
descriere detaliata 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1600pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150LT2
V150LT2
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
In stoc: 5131 pcs
Descarca: V150LT2.pdf
RFQ
V150LT10CP
V150LT10CP
Descriere: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
In stoc: 208159 pcs
Descarca: V150LT10CP.pdf
RFQ
V150LT20APX10
V150LT20APX10
Descriere: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Descarca: V150LT20APX10.pdf
V150LT20BP
V150LT20BP
Descriere: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Descarca: V150LT20BP.pdf
V150LT10APX2855
V150LT10APX2855
Descriere: VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Descarca: V150LT10APX2855.pdf
V150LT20AP
V150LT20AP
Descarca: V150LT20AP.pdf
V150LT20APX2855
V150LT20APX2855