V150LT20BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT20BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150LT20BP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V150LT20BP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150LT20BP
Număr parc V150LT20BP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240434 pcs Fișa cu date V150LT20BP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 229.5V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 243V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 80J
descriere detaliata 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1600pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150LT20BPX2855
V150LT20BPX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM