V150LT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150LT1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: V150LT1P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150LT1P
Număr parc V150LT1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 617440 pcs Fișa cu date V150LT1P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 250V Tensiunea varistorului (Min) 225V
Tensiunea varistorului (Max) 275V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 7mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 13J
descriere detaliata 250V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Curent - Surge 1.2kA
Capacitate @ Frecventa 150pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150LT20APX10
V150LT20APX10
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 275386 pcs
Descarca: V150LT20APX10.pdf
RFQ
V150LT1PX2855
V150LT1PX2855
Descriere: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
In stoc: 765800 pcs
Descarca: V150LT1PX2855.pdf
RFQ
V150LT1
V150LT1