T10C360BF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T10C360BF
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTOR TVS 360V 250A 3PIN RDL
Foi de date: T10C360BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T10C360BF
Număr parc T10C360BF Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTOR TVS 360V 250A 3PIN RDL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6852 pcs Fișa cu date T10C360BF.pdf
Tensiune - Stare Off 360V Tensiune - Breakover -
Serie SIDACtor® ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 3 Leads Număr de elemente 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A Curent - reținere (Ih) 120mA