T10C270BF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T10C270BF
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTOR TVS 270V 250A 3PIN RDL
Foi de date: T10C270BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T10C270BF
Număr parc T10C270BF Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTOR TVS 270V 250A 3PIN RDL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6448 pcs Fișa cu date T10C270BF.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 270V
Tensiune - Breakover 360V Serie SIDACtor®
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial - 3 Leads
Număr de elemente 2 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A
capacitanță -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T10C270B
T10C270B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: THYRISTOR TVS 270V 250A 3PIN RDL