T10C340BF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T10C340BF
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL
Foi de date: T10C340BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T10C340BF
Număr parc T10C340BF Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4727 pcs Fișa cu date T10C340BF.pdf
Tensiune - Stare Off 340V Tensiune - Breakover -
Serie SIDACtor® ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 3 Leads Număr de elemente 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A Curent - reținere (Ih) 120mA
capacitanță -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T10C270BF
T10C270BF
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: THYRISTOR TVS 270V 250A 3PIN RDL
In stoc: 6448 pcs
Descarca: T10C270BF.pdf
RFQ
T10C340B
T10C340B
Descriere: THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL
In stoc: 4115 pcs
Descarca: T10C340B.pdf
RFQ
T10C360BF
T10C360BF
Descriere: THYRISTOR TVS 360V 250A 3PIN RDL
Descarca: T10C360BF.pdf
T10E2
T10E2
Producători: Greenlee Communications
Descriere: CONN ADAPT RCPT SOC-E2000 SMPLX
In stoc: 676 pcs
Descarca: T10E2.pdf
T10E0
T10E0
Descriere: CONN ADAPTER RCPT SOC-EC SIMPLEX
Descarca: T10E0.pdf
T10MU
T10MU
Descriere: CONN ADAPTER RCPT SOC-MU SIMPLEX
In stoc: 372 pcs
Descarca: T10MU.pdf
T10C270E
T10C270E
Descarca: T10C270E.pdf
T10C250JF
T10C250JF
Descriere: THYRISTOR TVS 250V 250A 3PIN RDL