SMCJ180CA-H
SMCJ180CA-H
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 180V 292V SMC
In stoc: 234714 pcs
Descarca: SMCJ180CA-H.pdf
RFQ
SMCJ180A
SMCJ180A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 180V 292V DO214AB
In stoc: 120126 pcs
Descarca: SMCJ180A.pdf
RFQ
SMCJ180CAE3/TR13
SMCJ180CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 180V DO214AB
Descarca:
SMCJ180E3/TR13
SMCJ180E3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca:
SMCJ180CA
SMCJ180CA
Descarca: SMCJ180CA.pdf
SMCJ180A-H
SMCJ180A-H
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMCJ180A-H.pdf
SMCJ180CA
SMCJ180CA
Descarca: SMCJ180CA.pdf
SMCJ180AE3/TR13
SMCJ180AE3/TR13
SMCJ18-E3/9AT
SMCJ18-E3/9AT
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AB
Descarca: SMCJ18-E3/9AT.pdf
SMCJ180
SMCJ180
Descriere: TVS DIODE 180V 306.6V DO214AB
Descarca: SMCJ180.pdf
SMCJ180CE3/TR13
SMCJ180CE3/TR13
Descarca: SMCJ180A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW