SMCJ180A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ180A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ180A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 180V 292V DO214AB
Foi de date: SMCJ180A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ180A
Număr parc SMCJ180A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 180V 292V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120126 pcs Fișa cu date SMCJ180A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 180V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 292V
Tensiune - Defalcare (Min) 201V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie SMCJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume SMCJ180ALFCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 5.1A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ180AE3/TR13
SMCJ180AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 180V DO214AB
In stoc: 198819 pcs
Descarca:
RFQ
SMCJ180A
SMCJ180A
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 180V 292V SMC
In stoc: 102839 pcs
Descarca: SMCJ180A.pdf
RFQ
SMCJ17E3/TR13
SMCJ17E3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 17V 30.5V DO214AB
Descarca: SMCJ17E3/TR13.pdf
SMCJ180A-H
SMCJ180A-H
Producători: Bourns, Inc.