SMCJ180E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ180E3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ180E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 180V DO214AB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ180E3/TR13
Număr parc SMCJ180E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 180V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 202302 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 180V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp -
Tensiune - Defalcare (Min) - Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)