SL1021A260RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A260RF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1021A260RF
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 260V 10KA T/H FAIL SHORT
Foi de date: SL1021A260RF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1021A260RF
Număr parc SL1021A260RF Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 260V 10KA T/H FAIL SHORT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63443 pcs Fișa cu date SL1021A260RF.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 260V Toleranţă -
Serie SL1021A ambalare Tray
Pachet / Caz Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Numărul de polonezi 3
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short Yes descriere detaliata Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole