SL1021A300C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A300C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1021A300C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 300V 10KA
Foi de date: SL1021A300C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1021A300C
Număr parc SL1021A300C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 300V 10KA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25394 pcs Fișa cu date SL1021A300C.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 300V Toleranţă -
Serie SL1021A ambalare Tray
Pachet / Caz Cylinder No Lead, 3 Terminal Numărul de polonezi 3
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 300V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined