SL1021A250RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A250RG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1021A250RG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 250V 10KA T/H FAIL SHORT
Foi de date: SL1021A250RG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SL1021A250RG
Număr parc SL1021A250RG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 250V 10KA T/H FAIL SHORT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5517 pcs Fișa cu date SL1021A250RG.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 250V Toleranţă -
Serie SL1021A ambalare Tray
Pachet / Caz Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Numărul de polonezi 3
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short Yes descriere detaliata Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL1021A260RS
SL1021A260RS
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 260V 10KA THROUGH HOLE
In stoc: 6253 pcs
Descarca: SL1021A260RS.pdf
RFQ
SL1021A250R
SL1021A250R
Descriere: GDT 250V 10KA THROUGH HOLE