ROV07-361K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07-361K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07-361K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07-361K
Număr parc ROV07-361K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4277 pcs Fișa cu date ROV07-361K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume C06270-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 300V
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 26J descriere detaliata 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.2kA Capacitate @ Frecventa 117pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV07-330K-S-2
ROV07-330K-S-2
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
In stoc: 6169 pcs
Descarca: ROV07-330K-S-2.pdf
RFQ
ROV07-331K
ROV07-331K
Descriere: VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
In stoc: 2853 pcs
Descarca: ROV07-331K.pdf
RFQ
ROV07-361K-2
ROV07-361K-2
Descriere: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Descarca: ROV07-361K-2.pdf
ROV07-331K-S
ROV07-331K-S
Descarca: ROV07-331K-S.pdf
Descriere: VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
Descarca: ROV07-390K-S.pdf
ROV07-361K-S
ROV07-361K-S
Descarca: ROV07-361K-S.pdf
ROV07-331K-2
ROV07-331K-2
Descarca: ROV07-331K-2.pdf
Descarca: ROV07-390K-2.pdf
ROV07-361K-S-2
ROV07-361K-S-2