ROV07-331K-S
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07-331K-S
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07-331K-S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07-331K-S
Număr parc ROV07-331K-S Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3006 pcs Fișa cu date ROV07-331K-S.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 330V Tensiunea varistorului (Min) 297V
Tensiunea varistorului (Max) 363V Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume A82440-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 275V
AC Volt maxim 210V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 23J descriere detaliata 330V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.2kA Capacitate @ Frecventa 141pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV07-361K-2
ROV07-361K-2
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
In stoc: 3395 pcs
Descarca: ROV07-361K-2.pdf
RFQ
ROV07-331K-AP
ROV07-331K-AP
Descriere: VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
In stoc: 4533 pcs
Descarca: ROV07-331K-AP.pdf
RFQ
ROV07-331K
ROV07-331K