ROV07-331K-AP
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07-331K-AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07-331K-AP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07-331K-AP
Număr parc ROV07-331K-AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4533 pcs Fișa cu date ROV07-331K-AP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 330V Tensiunea varistorului (Min) 297V
Tensiunea varistorului (Max) 363V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume RF0820-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 275V
AC Volt maxim 210V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 23J descriere detaliata 330V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.2kA Capacitate @ Frecventa 141pF @ 1kHz