Q6015L5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6015L5TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6015L5TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 600V 15A TO220
Foi de date: 1.Q6015L5TP.pdf2.Q6015L5TP.pdf3.Q6015L5TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q6015L5TP
Număr parc Q6015L5TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 600V 15A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28445 pcs Fișa cu date 1.Q6015L5TP.pdf2.Q6015L5TP.pdf3.Q6015L5TP.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab Alte nume F7284
Q6015L5TP-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata TRIAC Standard 600V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 15A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A Curent - Țineți (Ih) (Max) 70mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA configurație Single