Q6015LT58
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6015LT58 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6015LT58
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC INT TRIGGER 600V 15A TO220
Foi de date: 1.Q6015LT58.pdf2.Q6015LT58.pdf3.Q6015LT58.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q6015LT58
Număr parc Q6015LT58 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC INT TRIGGER 600V 15A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 63003 pcs Fișa cu date 1.Q6015LT58.pdf2.Q6015LT58.pdf3.Q6015LT58.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tip Triac Internally Triggered
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata TRIAC Internally Triggered 600V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 15A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A Curent - Țineți (Ih) (Max) 70mA