Q6012RH5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6012RH5TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6012RH5TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Foi de date: Q6012RH5TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q6012RH5TP
Număr parc Q6012RH5TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62022 pcs Fișa cu date Q6012RH5TP.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Non-Isolated Tab
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 12A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA
configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Q6012RH1LEDTP
Q6012RH1LEDTP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
In stoc: 113273 pcs
Descarca: Q6012RH1LEDTP.pdf
RFQ
Q6012RH5
Q6012RH5