LFT600303C
Prezentarea produsului
Număr parc: LFT600303C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Foi de date: LFT600303C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LFT600303C
Număr parc LFT600303C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1999 pcs Fișa cu date LFT600303C.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Box Lug
Serie LFT Orientare -
Numărul de circuite 3 Tipul de montare DIN Rail
Tipul de tip Fuseholder Block Tipul siguranței Cartridge
Dimensiunea siguranței 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm) Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class T
descriere detaliata Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Ratingul curent 30A