LFT600602C
Prezentarea produsului
Număr parc: LFT600602C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Foi de date: LFT600602C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LFT600602C
Număr parc LFT600602C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2703 pcs Fișa cu date LFT600602C.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Box Lug
Serie LFT Orientare -
Numărul de circuite 2 Tipul de montare DIN Rail
Tipul de tip Fuseholder Block Tipul siguranței Cartridge
Dimensiunea siguranței 1" Dia x 1.563" L (25.4mm x 39.7mm) Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class T
descriere detaliata Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Ratingul curent 60A