LFT600301C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFT600301C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Foi de date: LFT600301C.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFT600301C
Număr parc LFT600301C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4527 pcs Fișa cu date LFT600301C.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Box Lug
Serie LFT Orientare -
Numărul de circuite 1 Tipul de montare DIN Rail
Tipul de tip Fuseholder Block Tipul siguranței Cartridge
Dimensiunea siguranței 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm) Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class T
descriere detaliata Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Ratingul curent 30A