KLDR.187HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLDR.187HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 187MA 600VAC/300VDC
Foi de date: KLDR.187HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KLDR.187HXP
Număr parc KLDR.187HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 187MA 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6036 pcs Fișa cu date KLDR.187HXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLDR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 187mA