KLDR.125TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLDR.125TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/300VDC
Foi de date: KLDR.125TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KLDR.125TXP
Număr parc KLDR.125TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4265 pcs Fișa cu date KLDR.125TXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLDR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume KLDR 1/8A
KLDR.125
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 125mA Clasă CC